چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کامران تهرانی
کامران تهرانی
طراح - شرکت نمونه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کیوان تهرانی
کیوان تهرانی
موسس - آموزشگاه نمونه

شهردار بیستون به مناسبت سالروز ثبت جهانی اثر تاریخی و باستانی بیستون پیامی صادر کرد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه آمده است:  محوطه جهانی بیستون از اعتباری مضاعف در تاریخ ایران باستان و جهان امروز برخوردار است، چرا که در متون بجای مانده در این اثر بی نظیر از حقوق بشر و رعایت حرمت انسانها و فضایل اخلاقی سخن به میان آمده، همچنین این اثر تاریخی در مکانی استراتژیک و مسلط بر سر راه مهم کربلای معلی و اتصال دهنده فلات ایران به بین النهرین قرار گرفته که خود نشان از بزرگی و ارزش فراوان آن دارد.

پیام شهردار
پیام شهردار

نوشتن کتیبه تاریخی بیستون در بلندای دست ناپذیری که از پایین کوه نیز به‌هیچ‌وجه قابل‌خواندن نیست، نشان‌ از آن دارد که داریوش کبیر، تاریخ عظمت خود را نه برای مردمان روزگار خویش، که منحصراً برای آیندگان نوشته است

نقش برجسته و کتیبه بیستون؛ نمایش و نگاشت عظمت داریوش کبیر
نقش برجسته و کتیبه بیستون؛ نمایش و نگاشت عظمت داریوش کبیر